Aktuální vzdělávací nabídka všech středních škol

Aktuální vzdělávací nabídka všech středních škol v ČR, která je určena především žákům 8. a 9. tříd i jejich zákonným zástupcům: informační portál www.infoabsolvent.cz.

Žáci i další zájemci zde mohou najít aktuální informace o oborech vzdělání nabízených jednotlivými školami (i v členění podle krajů), o přijímacích zkouškách, požadovaném prospěchu, počtech přihlášených a přijatých, vyučovaných jazycích či možnostech přijetí žáků se zdravotním postiženým.

Vyhledávat lze podle oboru vzdělání, školy, povolání, podle videa či jednoduchých obrázků i podle činností a pracovišť, dobrou pomůckou k orientaci při rozhodování je i Profitest.

Pro žáky i absolventy jsou připraveny i informace v sekci Jak na to, kde mohou nalézt rady jak postupovat při rozhodování o výběru střední školy nebo při potížích ve studiu (jak se správně učit).

Další

Nejnovější aktuality

Copyright © 2020 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.