Manuály k provozu škol pro Covid-19

image_print

Dle rozhodnutí vlády ČR je od 10. 9. 2020 nařízeno používat roušky ve společných prostorách školy (šatny, chodby, toalety).

Toto opatření se netýká nošení roušek ve třídách a učebnách.

Ministr Plaga: „To plošné opatření, které má mít platnost pro společné vnitřní prostory pro celou Českou republiku, tak je podle mých informací Ministerstvem zdravotnictví koncipováno v duchu opatření, které jsme ve školách avizovali v rámci manuálu pro společné prostory.

To znamená, že by se to nemělo týkat výuky ve třídách a učebnách, ale mělo by to být nošení roušek uvnitř škol, to znamená na chodbách. V podstatě v tom režimu, který jsme znali na jaře a který byl koncipován i v rámci manuálu pro oranžový kód“.

pdf-image Manuál_k_provozu_škol_doplněni_25_srpna

pdf-image Metodický-návod-pro-nařizování-karantény-ve-školách

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz

Copyright © 2021 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.