Provoz školy od 17.5.

• Prezenční výuka probíhá pro všechny ročníky 1. i 2. stupně dle stávajících rozvrhů.
  • Ruší se povinnost homogenních tříd a skupin.
  • Platí povinnost nošení chirurgické (jednorázové) roušky po celou dobu přítomnosti ve škole, včetně shromažďování se žáků před školou a při přesunu do školní jídelny a družiny.
  • V hodinách tělesné výchovy jsou povoleny sportovní činnosti konané venku, v mimořádném opatření k ochraně dýchacích cest je uvedena výjimka z nošení ochrany (tedy bez roušky) pro vzdělávací aktivity ve školách, jejichž charakter neumožňuje jejich nošení (vč. tělocviku)

ŠKOLNÍ DRUŽINA

• Školní družina je v provozu pro všechny přihlášené žáky v době od 6:00 do 7:40 hodin a od 11:40 do 17:00 hodin.

ŠKOLNÍ JÍDELNA

• Pokladní hodiny jsou: 7:00-8:00 hodin a 11:00-14:00 hodin.
  • Školní jídelna je v provozu za dodržení všech hygienických opatření.
  • Ve školní jídelně platí povinnost nosit chirurgickou (jednorázovou) roušku, kterou je možno sundat pouze na dobu přímé konzumace.
  • Pokud máte zájem o obědy, přihlaste své dítě ke stravování. Kontaktujte prosím vedoucí ŠJ na tel. čísle: 736 752 166.

DOHLEDOVÁ SLUŽBA

• Dohledová služba je k dispozici denně od 7:30 do 15:30 hodin, v pavilonu družiny od 6:00 do 9:00 a od 11:00 do 16:00 hodin.

Provoz sekretariátu

• Sekretariát je v provozu denně od 7:00 do 14:30 hodin, telefonní číslo: 352 626 955

TESTOVÁNÍ  ŽÁKŮ AG TESTY

• Žáci, kteří budou přítomni ve škole, mají povinnost testování antigenními testy 1x týdně – v pondělí. Pokud žák do školy v tento den nepřijde, testuje se ihned po nástupu do školy.
  • Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k provozu škol od 12. 4. 2021 dítěti/žákovi, které/ý prostřednictvím zákonného zástupce odmítne testování, nebude povolen vstup do školy.
  • Samotestování žáků bude probíhat ve třídách 1. vyučovací hodinu za přítomnosti učitele, popř. i za přítomnosti asistenta pedagoga.
  • Žákům 1. až 3. ročníku a dětem z přípravné třídy je při testování povolena přítomnost zákonného zástupce. V těchto případech bude testování probíhat v jiné, oddělené místnosti.
  • Zákonný zástupce, který chce být přítomen u testování svého dítěte, nahlásí tuto skutečnost třídní učitelce vždy minimálně 1 den předem.

Copyright © 2021 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.