Středa 16.9.2020

Český jazyk:

Sami si dopoledne vypracujte z Hravé literatury celou stranu 4  a ve 13:00 se opet sejdeme na videokonferenci, jejíž odkaz jsem poslala do skupiny na facebooku.

V příloze je zadání rovnic a správné řešení pro kontrolu.

Fyzika – Dobrý den, v příloze – Výpočet elektrického proudu  (nebo v obrázkové příloze Výpočet elektrického proudu 1 a 2) najdete práci na dnešní hodinu.

S ohledem na množství dnes zadané práce mi stačí, když to bude jediné, co z fyziky tento týden dostanete. Odfocenou samostatnou práci mi stačí poslat do pátku 18.9. do 20.h. (Trhlikova@atlas.cz)

Děkuji, Trhlíková

Dějepis

V příloze najdete pokyny.

Druhý cizí jazyk německý:

Dobrý den, začněte se učit vyznačenou slovní zásobu z 1.-3. oddílu.

Do školního sešitu si z učebnice opište časování slovesa können – moci, umět( neopisujte celé věty, jen osobu a tvar slovesa).

Chemie: Všechny vás zdravím. V příloze najdete správné řešení pracovního listu. Jediný a důležitý úkol na pondělí 21. 9.: zopakujte si a doučte se značky prvků z PSP! Přehled máte v sešitě z 8. třídy hned na začátku. Po příchodu do školy je budu zkoušet. Přeji hezké dny.

Výpočet_elektrického_proudu.docx

Zápis D 11.9. a 16.9..docx