Středa 23.9.2020

Český jazyk:

Určete větné členy u věty: V některých zemích je jakékoliv dotýkání na veřejnosti společensky nepřijatelné.

Dále na straně 8 cv. 8  a 62/ cv. 5 a, b, c, d – celé přepište do sešitu.

Zítra kontorla všeho – přineste si i mluvnický sešit, budu kontorlovat předchozí úkoly z mluvnice a nedodělané oznámkuji špatnou známkou.

Fyzika – Dobrý den,

doufám, že některé z vás už uvidím ve škole, pro zbytek je tady to, co tento týden probereme.

Čekají nás výpočetní úlohy, kde budeme vyjádřovat veličiny ze vzorce pro proud a převody jednotek proudu.

Vše máte tady v příloze vloženo v jednom souboru.

Neodflákněte to, vše si řádně přepište. Nalepené věci v sešitě vám nikdo do hlavy nenalepí.

Převodové úlohy si vypočítejte dle převodové řady. Nemusíte mi to posílat, budu to považovat za probrané a očekávat od vás vědomosti.

Pokud byste něčemu nerozuměli, můžete se samozřejmě ptát mailem nebo pak ve škole. Tvrzení “ničemu nerozumím” nebo “všemu nerozumím” je nepřijatelné.

Anglický jazyk Mgr. Hulcová

Dobrý den, vzhledem k tomu, že budu ve čtvrtek a celý příští týden chybět, budete mít samostatnou práci. Chybějící materiály jsou v učebně na stole. Až si je přečtete, budete dělat Project na téma Bullying, na velký formát. Použijete všechny články, slovníky, obrázky. Dejte si záležet, bude to důležitá známka.

hlavní body :

What is bullying? Who is the bully? Who is the victim? Forms of bullying. Why do people bully? What must we do to prevent bullying ?

Béčko už ví, jak to má udělat, v případě, že nebudete vědět, obracejte se na Adélu, Kristýnu a Dana.

Máte na to čas tento a celý příští týden, protože v pondělí je svátek. Práce si nebudete v žádném případě nosit domů, zůstávají ve škole.

Doufám, že si s tím dáte práci, abyste mohli dostat dobrou známku.

Dějepis Omlouvám se, že píši až teď, ale do tří hodin jsem učila.

Dnes jsem kontrolovala distanční výuku těch, kteří byli ve škole, a u většiny jsem zjistila nedostatky, např. neměli zápisy, neměli odpovědi na otázky zapsané v sešitě, bohužel někteří dostali i nedostatečnou, protože neměli nic.

Váš úkol do pátku je tedy vypracovat vše podle mých pokynů a připravit se na vstupní test dle pracovního listu, který jsem vám rozdala. Kdo ho nedostal, ať se mi ozve.

Výpočty s proudem 9.A.docx