Pozvánka na vernisáž naší žákyně

image_print

Zveme Vás na vernisáž umělecké tvorby naší žákyně Lenky Nguyenové (Nguyen Quynh Chi) z 9. B. Slavnostní zahájení její výstavy proběhne 19. 5. 2023 v 18 hodin v předsálí kina Alfa jako součást pravidelného představování mladých umělců našeho kraje, který pořádá klub Alfa s názvem Tady jsem… Na výstavě bude možné vidět její malby, kresby i grafiky do poloviny června.

Něco o Lence: Lence je 15 let, do naší školy chodí tento rok. Výtvarnému umění se věnovala na ZUŠ Václava Vačkáře Zbiroh, kde absolvovala 1. stupeň výtvarného oboru pod vedením MgA. Alexandry Dvoretskaye. Byla vybrána do Stipendijní akademie uměleckého vzdělávání 2021/2022 MenART. Věnovala se komiksu pod vedením mentorky Lely Geislerové. Vytvořila vlastní komiks s názvem Cesta Pokladu, příběh o relikviáři sv. Maura v Bečově nad Teplou. Věnuje se kresbě, malbě, grafice, linorytu…Je skutečně multitalentovaná, jelikož se věnovala i tanci – konkrétně baletu. Také je výbornou žákyní.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.