On-line galerie

image_print

Pro ty, kteří nestihli naši výstavu Krásy Karlovarského kraje, kterou jsme pořádali spolu s Filmovým klubem Sokolov a jíž bylo možné navštívit od konce března do konce dubna ve foyer kina Alfa, přinášíme její on-line verzi. Jako první Vám představíme práce žáků 1. stupně. Za pár dnů pak bude možné zhlédnout práce starších žáků. Všichni vystavující byli oceněni v rámci jarní akademie s podtitulem Osmička má talent. Na obrázcích jsou ztvárněna zajímavá turistická místa: rozhledna Hard, hrad Loket, Andělská hora, zpívající fontána, rozhledna Jelení skok, hrad Loket podruhé, Tři křížky a jedna neznámá vesnička.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.