Adaptační pobyt 4.B

image_print

Naše třída se letos opět vydala na adaptační pobyt. Vůbec jsme se nenudili….zažili jsme toho spoustu. Pondělí nás zavedlo do nedalekého lesa k Cechu sv. Víta, kde jsme pod odborným dohledem paní bioložky Dvořákové prozkoumali ekosystém rybníka. Cesta přes bahenitý terén nebyla úplně jednoduchá, ale o to více zábavy jsme si užili. V úterý jsme navštívili Bečovský zámek s prohlídkou do minulosti…..dozvěděli jsme se mnoho nových informací o životě tehdejších pánů. Středa patřila Mariánským Lázním……zpívající fontána, návštěva parku Boheminium s výborným obědem. Po cestě jsme se zastavili u obory s daňky, které jsme měli možnost i pohladit. Čtvrtek byl ve znamení sportovních her a poznání…..zvládli jsme únikovou hru z jedové chýše, za účasti paní bioložky jsme se tentokrát od ekosystému rybníka přesunuli k ekosystému louka, kde jsme si zopakovali naše znalosti. V každé volné chvíli jsme využívali místní hřiště, kde jsme se zdokonalovali ve hře Ringo. Týden utekl jako voda…..ale my můžeme říci, že jsme si každičký den neskutečně užili.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.