Asfaltová show z Božího Daru

image_print

Všem rodičům jsme poslali ze školandy pohlednici. Pokud ještě do Sokolova nedorazila, tak posíláme rychlejší cestou obrázky pro maminky, tatínky, babičky, dědy… Dnešní dopoledne jsme strávili chvíli „ve škole“ a pak venku s obručemi, padákem a míči. Sluníčko krásně hřálo a všem bylo na horském vzduchu dobře. V jednom okamžiku jsme našli místečko s takovým tajemným černým „slizem“. Byl lepkavý a dobře se do něho vmačkávaly kamínky. Bavilo nás to a do této činnosti se postupně zapojila většina z nás. Nastal čas návratu, do dvojic! Paní učitelky najednou nevěřily svým očím! Nebyl to sliz, byl to sluncem změklý asfalt! Co teď? Paní učitelka poprosila v kuchyni o misku s olejem a začala očista. Fotky nemáme, protože paní učitelky neměly při této akci odvahu vzít do rukou svůj mobil. Ruce máme sice všichni čisté, ale řízky k večeři nebudou. Zásoby oleje totiž v kuchyni došly.

Předchozí

Další

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.