Barvy školního hřiště

image_print

V posledních dnech naše školní hřiště ztratilo zelenou barvu a celé září bíle od sněhové nadílky. Dnes však stráň nad hřištěm rozkvetla všemi barvami! Není to pohádka o Marušce a dvanácti měsíčkách! Žáci 2.A i 2.B vyrazili s boby a lopatami, aby vyzkoušeli jízdní vlastnosti svých barevných vozidel. Po svahu dolů to šlo ohromně, horší byla cesta zpět. Tu většina absolvovala stylem krok nahoru a tři kroky dolů. Pořádně jsme si to užili.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.