Čáry máry, klik mik blik, dnes k nám přišel kouzelník

image_print

Ráno nás ve škole čekalo milé překvapení. Místo čtení a psaní jsme šli do školní knihovny, kde na nás už čekal pan kouzelník Karel Doubek. Celou hodinu čaroval, pronášel kouzelné formule a udivoval nás svými triky. Pokud bylo kouzlo opravdu obtížné, tak si některé z nás vybral jako své pomocníky. Kouzelnou hůlkou jsme kreslili, vybarvovali a gumovali obrázky v kouzelné knize. Z prázdné čepice jsme vytahovali karty, z provázku jsme vyčarovali hůlku, v okamžiku mizely bonbony z kouzelné krabičky. Byla to kouzelná hodina úplně jako v Bradavicích!

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.