Čertí škola v 1.A

image_print

Dnes nebyla škola v 1.A jako obyčejně. Proměnila se totiž přes noc v Čertí školu. Při čertím čtení a psaní malí čertíci četli povídání o tom, kdo navštívil děti a jaké dárky jim přinesl. Potom psali čertíci odpovědi na otázky k příběhu. Při čertí matematice sčítali, odčítali i porovnávali čísla. Při čertím tvoření se také hodně snažili, vytvořili krásnou hlavu čerta a pak si ještě vybarvili obrázek postaviček, které tradičně patří k mikulášskému dni. Všichni si to pěkně užili.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.