Čertovský den prvňáků

image_print

Čerti v pekle řádili, kolem kotle tančili… také mezi námi bylo několik rohatých… sice jsme netančili, ale celé dopoledne jsme se čertovsky dobře učili. Pekelně rychle jsme počítali, četli i psali. A také jsme po čertech dobře stříhali, lepili a vybarvovali. V 1.B se dokonce hned po ránu místo paní učitelky objevila opravdická čertice, která místo známek celý den rozdávala dobroty. To bylo moc prima. Zkrátka jsme si dnešní vyučování všichni pekelně užili.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.