DEN NARUBY

image_print

Výměna učitel – žák, žák – učitel?

Poslední den měsíce března a tedy den před APRÍLEM se konal Celoškolní projekt Den naruby. Naše třída využila příležitost vyměnit učitele za žáka. Každý chlapec, nebo dívka si zkusili s počátečním nadšením nové povolání. Jako učitelé s radostí rozdávali dětem úkoly a následně je vyvolávali k tabuli. Paní učitelka se ráda vrátila na chvíli do let, kdy sama byla žačkou a se zájmem pozorovala nápady „nových“ učitelů a učitelek. Dětem se hodiny líbily, ale konstatovaly že toto povolání je opravdu náročné.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.