Den Země na kozí farmě

image_print

O tom, jak žít v souladu s přírodou, jak využívat její dary a přitom ji nezneužívat, chovat se k ní s respektem a vážit si jí, jsme se tentokrát neučili ani v lavicích, ani poblíž školy. Vyjeli jsme totiž na jedno krásné zapadlé místečko u Mariánských Lázní: Tři Sekery, kde se nachází úžasný kout, kde se v souladu s přírodou žije. Na farmě Koza doma a ve Škole Ráj jsme si sami zkusili kozičky nadojit a nakrmit, vyhřebelcovat poníky a měli možnost vidět i trochu zkusit výrobu kozího sýru. Dostali jsme i chutný oběd: boloňské špagety. Závidíme našim mladším spolužákům z 1. stupně, že se tam chystají na školu v přírodě – mají se na co těšit. Kromě koziček se tam setkají i s tančícími kóliemi a jinými zvířátky.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.