Den Země ve 3.B

image_print

22.4. Den Země. Hlavním tématem dnešního dne byla pro naši třídu otázka, jak můžeme společně chránit planetu…..Začali jsme běhacím diktátem, díky kterému jsme vyluštili první část tajenky. Roztřídili jsme kartičky nejrůznějších věcí do příslušných kontejnerů a vytvořili jsme společně obraz ochrany přírody, který jsme v konečné fázi skládali jako puzzle. Celým dnem nás provázela zelená barva, tvoření a vyrábění v duchu ekologie a především společná myšlenka, že…..POMÁHAT MÁ SMYSL.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.