Deštivé dopoledne s knihou

image_print

Dnes jsme se vydali deštivým dopolednem do Městské knihovny Sokolov na pobočku ve Slavíčkově ulici, kde nás přivítala usměvavá paní knihovnice. Jen jsme se usadili, ozvala se rána, jako by někde blízko zaburácel hrom. Ale bouřka to nebyla. To jsme jen probudili knihovnické strašilo, které si spokojeně spalo v jedné ze skříní. Byla to 315 let stará Hejhula Uršula Písmenková Povidlová. Povídala si s námi o knihách a o tom, jak se o knihy starat. Nakonec jsme složili čtenářský slib a podepsali se do Kroniky pro nové čtenáře. Za odměnu nám Hejhula Uršula Písmenková Povidlová dala hezkou knihu, kterou jsme hned ve škole začali číst. Bylo to moc hezké dopoledne, i když se na nás obloha mračila.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.