Distanční výuka ve 2.A

image_print

Jsme rádi, že jsme se po delší době mohli opět sejít všichni ve škole. Sice stále s rouškami a navíc s pravidelným testováním, ale jsme tu! Musíme si tento týden spolu pořádně užít! A proto se hned první den rozdávaly pochvaly! Za účast na online vyučování, za plnění písemných úkolů z českého jazyka a matematiky, za vypracování pracovních listů z prvouky a hudební výchovy, za sportovní výkony při cvičení s rodiči a za výtvarné tvoření. Pochvalu si zaslouží nejen děti, ale tentokrát i jejich rodiče! Fotografie mluví za vše.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.