Druháci zvítězili ve výtvarné soutěži

image_print

11. prosince se na hradu Loket vyhlašovaly vítězné práce ve třech věkových kategoriích. Přestože vstupenky byly připraveny pro 12 našich přihlášených žáků, tak na hrad se dostavilo jen 5 z nich. A byli to ti nejodvážnější, kteří se svými rodiči překonali mrazivé počasí nedělního odpoledne. Převzali ceny a pochvaly od organizátorů soutěže a mohli si vychutnat potlesk přihlížejících „soupeřů“. Odměny byly rozdány nejen těmto pěti otužilcům, ale všem dalším žákům, kteří se na vítězném Andělském sboru podíleli, až dnes ve třídě. Už se těšíme na další soutěžení.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.