Duhová dílna – lekce 12 a 13

image_print

V únorové duhové dílně jsme se věnovali tvorbě záložek ve tvaru jednorožce a konec února už byl ve jménu příprav na jaro. Příroda se sice nyní chová prapodivně, jaro se pere se zimou o místo pod sluncem, mraky se snaží sluneční paprsky ještě schovávat a kapky deště se hádají s vločkami sněhu, ale my se snažili jaro přivolat k nám. Pustili jsme se totiž do aranžováních jarních věnečků. Korpusy tentokrát nepocházejí z obchodu, ale z dílny paní učitelky a celý výrobek je tedy tzv. hand-made. Podívejte se, jak se nám s kvítky a vajíčky pracovalo.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.