Exkurze na ISŠTE

image_print

Ve čtvrtek se žáci 8. A vydali prozkoumat svoji možnou budoucnost při příležitosti Dne otevřených dveří na ISŠTE. Rozdělili jsme se na dvě skupiny a vyrazili po chodbách této krásné školy. Děti se mohly na cokoli ptát a byly opravdu zvědavé, co vše zde mohou studovat a jak vypadají jednotlivé třídy a pracovny. Průvodkyně obou skupin byly velmi milé a žákům na vše odpověděly. Žáci se dozvěděli také o různých benefitech, které škola nabízí. Co žáky však nejvíce nadchlo byly výtahy. Schody jim připadají zbytečné a namáhavé. 🙂
Příští rok se tito naši žáci budou hlásit na střední školy a já jsem moc ráda, že jsme měli možnost si školu prohlédnout s komentářem tamějších žáků. Tímto bych chtěla poděkovat našim průvodkyním M. Z. a S. V. za jejich milý přístup.
R. S.

Předchozí

Další

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.