Exkurze v Praze

Exkurze v NTM (7.B)
image_print

Dne 14. března vyjela naše třída (7.B) na exkurzi do Národního technického muzea v Praze. Dopoledne jsme navštívili vzdělávací program Důlek, kde nás průvodci provedli podzemní expozicí zaměřenou na těžbu kovů na našem území. Seznámili jsme se s důmyslným systémem čerpání vody ze štol s využitím vodních kol, naučili se splétat provaz a poznávat některé nerosty. Odpoledne jsme prošli Starým městem, navštívili Pražský orloj na Staroměstském náměstí, viděli Týnský chrám a Prašnou bránu.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.