Halloween v 9. A

Každoroční halloweenský program je za námi. A co děti celý den dělaly? Jako první si poslechly pár strašidelných příběhů, následně se proměnily v hororové spisovatele a začaly tvořit svůj strašidelný příběh, který pak předaly paní učitelce českého jazyka. Aby se děti rozhýbaly, musely si zasoutěžit. První soutěž byla předávání dýně na hudbu, po drsném boji zbyl jen jeden vítěz. Pro další hry jsme se museli přesunout do tělocvičny, kde proběhla soutěž s přenášením očí, foukání míčků a rozdávání cen v podobě medvídků na klíče od paní asistentky. Na čtvrtou hodinu jsme se přesunuli ven, kde děti fotily strašidelné fotky a po návratu do třídy si zvolily tří nejlepší fotografie. Na konci dne nás už čekal jen halloweenský film, ke kterému jsme si dali pizzu a za nadšení, které děti projevily, dostaly nějaké ty sladkosti. Po jídle zbývalo jen uklidit výzdobu a rozloučit se s posledním společným Halloweenem.