Krajské kolo čtenářské soutěže Nekoktám, čtu.

V pátek 26. 4. 2024 se konala v Krajské knihovně v Karlových Varech čtenářská soutěž nazvaná Nekoktám, čtu.

Z naší školy postoupila do krajského kola žákyně 5. A Liliana Linhartová, která opravdu zabojovala a obsadila 1. místo. Konkurenci měla velmi silnou, protože se tohoto kola účastnili vybraní žáci nejen z K. Varů, ale i např. z Františkových a Mariánských Lázní, z Chebu a z dalších měst našeho kraje.

Lili moc blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Budeme ,,držet palce“ také třem chlapcům, opět z naší třídy, kteří postoupili z krajské soutěže T-PROFI s maximálním počtem získaných bodů do celostátního kola. To se bude konat v červnu v Praze.

Jsme rádi, že máme v naší škole tak šikovné děti.

Třídní učitelka a žáci 5. A