Kroužek Hrátky s fyzikou

image_print

Dne 8. 9. 2022 jsme zahájili činnost kroužku prvním dvouhodinovým setkáním – trénovali jsme naši zručnost na stavebnicích Merkur.

Kroužek Hrátky s fyzikou je zájmový útvar, který organizuje naše škola, účast žáků je bezplatná. Je určen pro šikovné žáky ze 7. a 8. ročníku. Kromě stavebnic nás čekají elektrické obvody a pájení – s LEDkami, budeme se učit programovat v modelovacím programu pro 3D tisk, něco si vytiskneme na 3D tiskárnách, budeme vymýšlet a tvořit vlastní projekty. Současně se budeme připravovat a zúčastňovat různých matematických, fyzikálních a logických soutěží. S našimi výsledky se určitě pochválíme.

Na setkání se těší Mgr. Hana Trhlíková – vedoucí kroužku.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.