Vyplouváme s I.B 2022/23

image_print

Každý si první den ve škole nese v paměti do konce života. Proto naše škola již poněkolikáté pomohla našim prvňáčkům vykročit do nového života slavnostně. Děti si na nádvoří školy našly podle značky, která jim byla doručena dopisem, svou paní učitelku. Naši třídu charakterizoval obrázek lodi a nápisem I.B. Pan ředitel Mgr. V. Vlček promluvil k dětem i jejich rodičům. Následoval kulturní program v podobě tanečního vystoupení žaček 8. ročníku. Z vedení města pan Ladislav Sedláček pohovořil o podílu města na vybavení školáčků pomůckami v hodnotě 1 350,- Kč a dětem i učitelům popřál mnoho úspěchů. Paní učitelky rozdaly také upomínkové dárky a přivítaly každého školáčka podáním ruky. Prvního zvonění se chopil pan Sedláček. Slavnost byla ukončena promenádou dětí a focením. Děti i rodiče se odebrali do školy, kde paní učitelky rodičům vysvětlily provozní záležitosti prvních dnů.

Naše třída „NÁMOŘNÍCI“ se nachází ve druhém patře. Lze ji poznat pole obrázků korábu a námořníků. Celý školní rok ji bude provázet NÁMOŘNICKÝ PROJEKT.

Doufám, že se dětem ve škole bude líbit a rodiče prosím, buďme ohleduplní sami k sobě a k našim prvňáčkům. Tak tedy VYPLOUVÁME!

         

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.