Květen v 9. ročnících

Květen jsme zahájili výletem do Terezína. Pan průvodce nás seznámil s celou historií této pevnosti od 18. století, přes temnou minulost v průběhu 2. světové války, až po současnost. Prohlédli jsme si také město a viděli v jakých podmínkách museli lidé přežívat.
V půlce měsíce se deváťáci konečně dověděli o přijetí na střední školy. Všem moc gratulujeme a přejeme vám hodně štěstí a mnoho úspěchů nejen při dalším studiu, ale i v životě.
Poslední dva dny jsme se vzdělávali po fyzické i psychické stránce. Při sportovním dni jsme do soutěží vložili tělo i duši a na výkonech každého žáka to bylo vidět. Každý z nás překonal sám sebe.
V pátek 31. 5. jsme navštívili Západočeské divadlo v Chebu a představení Nápis.
Nyní už nám chybí jen měsíc, než se s našimi deváťáky rozloučíme. Doufáme, že si ho pořádně užijeme a budeme na něj vzpomínat jen v tom nejlepším.

Předchozí

Další