Mikulášské a čertí učení ve 2.A

image_print

V pátek 3. prosince se sešlo ve 2.A několik čertů a dokonce jeden anděl. Mikuláš sice nepřišel žádný, ale přesto jsme se o něm dozvěděli nějaké zajímavé informace a také jsme si přečetli a zpracovali příběh o mikulášské nadílce v jedné rodině. Pak jsme si poslechli pohádku o čertovi, který chtěl přechytračit Mikuláše, ale vůbec se mu to nepovedlo. Čekalo nás také čertí počítání. Když jsme vyřešili početní řetězy do 20 i do 100, mohli jsme se s radostí pustit do mikulášských, andělských a čertovských omalovánek. Protože to nebyla úplně taková škola jako obvykle, čekaly na nás na konci místo známek bonbony.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.