Muzikofiletický projekt ve 4.B

image_print

Již podruhé nás navštívil pan Petr Swaraj Broniš se svými netradičními hudebními nástroji a muzikofiletikou, díky které máme možnost vnímat hudební výchovu trochu jiným, specifickým způsobem. Ke hře využíváme nejrůznější nástroje, ke kterým není potřeba být stoprocentním hudebníkem a přesto umíme znít. Učíme se díky filetickému přístupu hudbu vnímat a především prožívat. Stáváme se muzikanty, sdílíme své pocity s ostatními a tím budujeme a prohlubujeme i vztahy mezi sebou. Při druhém setkání jsme měli možnost využít vlastnoručně vyrobené deštné hole, poznat příjemné zvuky fujary, dunivé djembee, ale i jemné tóny koshi zvonků. Už teď se těšíme na další nezapomenutelné zážitky.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.