Vánoční posezení a „Rozsvěcení vánočního stromku“

image_print

Dne 7. 12. proběhl na naší škole náš „Jarmark“, na kterém se žáci naší školy i jejich rodiče pochlubili svými výrobky. A bylo se na co dívat. Bylo také možno zakoupit vzorky letošního cukroví. Všichni jsme se mohli vánočně naladit. Proběhla také soutěž o nejkrásnější Betlém vyrobený žáky naší školy. Akce byla ukončena slavnostním rozsvěcením vánočního stromku. Žáci naší školy pod vedením paní učitelky Košnarové zazpívali krásné vánoční koledy. Přejeme šťastné a veselé Vánoce !

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.