Naši žáci ve finále Sokolov má talent

image_print

Ve středu 24. 1. 2024 v 17 hodin proběhne finále soutěže Sokolov má talent 2023, do něhož postoupili čtyři naši žáci. Přestože konkurence byla obrovská a soutěžili jsme zejména proti talentovaným dětem ZUŠ, gymnázia a středních škol, uspěli jsme. Naši žáci vystupovali se slam poetry, street dance, orientálním tancem s křídly Isis i závoji nebo napodobováním tance Michaela Jacksona. Do finále postoupili právě dva poslední jmenovaní. Reprezentovat nás bude z 2. stupně taneční skupina Adlive: Adélka, Verča a Lili s orientálním tancem a z prvního stupně Sebík coby Michael Jackson. Vstupné je zdarma, proto jste všichni zváni. Přijďte nás podpořit a fandit.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.