Notes strážníka Pavla

image_print

Dnes jsme se hned ráno vydali do Centra prevence Městské policie v Sokolově. Tam nás přivítala paní Renáta Černá a seznámila nás s programem dnešního setkání. Dostali jsme Notes strážníka Pavla a hned jsme začali pracovat. První úkoly byly jednoduché – jméno, adresa, čísla na tísňová volání… Složitější bylo, když jsme měli z telefonní budky zatelefonovat na policii a oznámit nějakou krizovou událost. Přesvědčili jsme se, že to „doopravdy“ není jednoduché. Super také bylo to, že jsme mohli sedět i ležet na polštářích. Těšíme se na další lekci.

Předchozí

Další

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz

Copyright © 2023 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.