On-line galerie

image_print

Výtvarná výchova není jen kresba, malba, prostorová tvorba, nebo stříhání a lepení. Je to taky občas náhled do dějin výtvarného umění. Tím uměním může být pro nás dnes taková prostá a běžná věc, jakou je písmo. Jak se vyvíjelo, jak psali lidé v různých obdobích i oblastech, nebo jak bylo těžké psát perem namáčeným do kalamáře, jsme si v jedné z hodin výtvarné výchovy zjistili a zkusili i my. Zároveň to byla pro nás zajímavá výzva. Jak jinak totiž nazvat chvilku, kdy Vám na stole přistane starý druh abecedy a vy si s ní musíte umět poradit, i když třeba nějaké písmeno v tomto druhu písma chybí? No a pak došlo na hádání mezi spolužáky, o které jméno jde. Poznali byste i vy naše jména?

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.