Osmička má talent

Na naší škole je dost talentovaných dětí, jen o tom některé nerady dávají vědět. Že máme výtvarné talenty už víte díky výstavám, vernisáži či mnoha soutěžím, v nichž s přehledem již řady let obsazujeme přední místa. A nejen v soutěžích okresních a krajských, poslední největší úspěch byl dokonce celorepublikový, o který se zasloužila Šárka svým třetím místem. Ale co talenti taneční, pěvečtí, nebo mladí básníci? I takové tu máme. Přesvědčilo nás o tom 20 dětí z prvního i druhého stupně, které se přihlásily do školního kola s nadějí, že jej vyhrají a dostanou se do kola městského. A tak zasedla odborná porota dvou učitelek a dvou multitalentovaných žaček (mezi nimi i zmiňovaná Šárka), aby rozhodly. No nebylo to vůbec lehké, protože nikdo, kdo se do soutěže přihlásil, nebyl bez talentu. Bylo velmi náročné vybrat ty nejlepší, dá se říct, že vlastně úplně nemožné. Ale přesto se o to porota musela pokusit. A tak vybrala tanečníka Sebíka, Hanku věnující se slam poetry, street dance skupinu ANSATE (Anička, Sára, Terka) a orientální skupinu ADLIVE (Adélka, Lili, Verča) a jednu sólovou tanečnici Lucku. Ti nás budou reprezentovat v městském kole Sokolov má talent. Vůbec porotě nezávidíme. A ostatním vystupujícím děkujeme za krásné tanečky, klavírní, kytarová i pěvecká vystoupení a přejeme jim mnoho úspěchů a krásných chvil se svými koníčky. Byli jste všichni skvělí.