Osmička má talent!!!

image_print

A je to potvrzeno. Na naší škole je spousta talentů.

V úterý 26. 3. 2024 se v kině Alfa konala tradiční školní akademie tentokrát s podtitulem Osmička má talent. V sále bylo vyprodáno a diváci zažili podvečer plný tance, zpěvu a dalších vystoupení. Jednotlivá vystoupení byla dobře secvičená a každý hned pochopil, že děti věnovaly přípravě velké množství času. Že se akce povedla, potvrdil velký potlesk, který následoval po každém vystoupení i kladné ohlasy rodičů po skončení akce. Děkujeme, že jste přišli podpořit děti.

Součástí bylo i zahájení výstavy žákovských prací Krásy Karlovarského kraje a ocenění výherců soutěže. Výstava je instalována v předsálí kina, vstupné je zdarma a bude ji možné navštívit i kterýkoli další den po dobu tří týdnů v běžných otevíracích hodinách kina. Těšit se můžete na přehlídku těch nejzajímavějších výtvorů od malby, kresby až po prostorové výtvory a skvělý kulturní zážitek. Všichni jsou srdečně zváni.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.