Osmička v Itálii

image_print

Nádherný zahraniční výlet uspořádal pro žáky 2. stupně pan učitel Horák. První den jsme navštívili historické město Vipiteno, jezero Misurina v Dolomitech a známé středisko zimních sportů Cortina d’Ampezzo. Poté jsme pokračovali na jih, do letoviska Lido di Jesolo, kde všichni rádi využili možnosti osvěžení v moři po dlouhé cestě. Druhý den následovala plavba lodí do jednoho z nejkrásnějších měst světa – Benátek, ve kterých bylo všechno, co má každý na Itálii rád – slunce, moře, úžasné památky, gelato, pizza… Třetí den jsme se přesunuli k jezeru Garda, na jehož břehu je historické město Malcesine, zde jsme navštívili místní hrad, ze kterého byl nádherný výhled na jezero i okolní hory. Na závěr se otužilci vykoupali a následovala cesta zpět. Věříme, že si výlet všichni maximálně užili a těšíme se na příští rok, až se opět vydáme poznávat svět 🙂

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.