Podzim ve 2.B

image_print

K podzimu patří vítr a déšť. Po obloze se honí smutně šedivé mraky. Když se přes ně prodere sluníčko a zasvítí na pestrobarevný šat stromů, hned je nám všem veseleji. A abychom si pestré barvy z přírody přenesli i k nám do třídy, tak jsme si při tvořivých činnostech vyrobili podzimní skřítky a baculaté ježky. Na vše, co děláme, potom dohlíží i kmotra liška, která se schovává za stromem. A nám je v podzimně vyzdobené třídě vesele a příjemně.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.