Poslední úpravy před finále v 1.A a v 1.B

image_print

Před 14 dny jsme začali nacvičovat společné vystoupení. Dnes při „dolaďování“ před zítřejší premiérou jsme se snažili ve stísněných prostorách třídy, aby to bylo úplně bez chybičky. Leč nějaká drobná chybička se vždycky vloudila… Nevadí! My se stejně těšíme, až vystoupíme před svými rodiči na jarmarku. Je to pro nás první jarmark v životě. Nevíme úplně přesně, co nás čeká, ale určitě to bude prima! Udělejte si všichni čas a přijďte za námi na školní hřiště!

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.