Pozvánka na vánoční jarmark

image_print

Srdečně zveme rodiče, bývalé žáky i kolegy a širokou veřejnost na vánoční jarmark naší školy. Těšit se můžete na chutné občerstvení, prodej tradičních i netradičních výrobků a dekorací, tvořivé dílny, přátelské poklábosení, zavzpomínání na školní léta strávená na naší škole, poslech koled, lampionový průvod a rozsvěcení vánočního stromečku. Akce plná skvělé vánoční atmosféry se bude konat 7. 12. od 15:30 hodin v prostorách tříd Základní školy Sokolov, Křižíkova 1916. Vstupné je zcela zdarma, příchod z ulice Závodu míru.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.