Přecházení přechodu s prvňáčky

image_print

Za našimi prvňáčky přišla paní Mertlová z Policie ČR, aby si s nimi nejdříve popovídala o tom, jak se mají chovat v silničním provozu, jak mají chodit po přechodu a chodníku a jak správně reagovat na panáčky a světla na semaforu. Poté se všichni odebrali ven a teoretické znalosti prověřili v praxi na přechodech pro chodce před naší školou. Zastavit, rozhlédnout a pak teprve bezpečně přejít! A pozor! Nikdy nevybíhat do vozovky mezi zaparkovanými vozidly!

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.