Prezentace Střední zdravotnické školy a vyšší odborné školy Cheb

image_print

V pátek 25. 11. se žákům 8. a 9. ročníků přijeli představit studenti ze Střední zdravotnické školy a vyšší odborné školy v Chebu, aby jim představili obory, které žáci mohou studovat. Do zdravotnických studií žáky uvedla Mgr. Dana Muzslaiová, která představila obory praktická sestra, sociální činnost, masér ve zdravotnictví a ošetřovatel. Žáci si po úvodním představení mohli vyzkoušet první pomoc, odběr krve nebo základní vybavení pro maséra ve zdravotnictví.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.