Příměstský tábor-den čtvrtý

image_print

Předpověď se nemýlila…..celý den nám propršel…ale nám to žádné vrásky nedělalo, ba naopak. Dopoledne bylo rozdělené na dva tábory….ten holčičí a klučičí. Každá parta měla o zábavu postaráno. Děvčata ve školní kuchyni připravovala láskyplně oběd pro celou naši partu a kluci? Ti se šli nejdříve ( jako správní chlapi) odreagovat sportem a poté v kuchyni vše doladili perfektně vyladěnou tabulí. Ocenili snahu našich holek a ochotně po vydatném obědě umyli nádobí. A tak to má být…..vždyť přeci každý chvilku, tahá pilku. Odměnou nám bylo krásně strávené odpoledne v herním centru Fantazie, které jsme zakončili sýrovou a salámovou pizzou, kterou už pro nás chystal zase někdo jiný…a to jsme si po náročném dni naplno užili.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.