Týden plný dobrodružství

Všechny příznivce letos opět zveme na příměstský tábor, který se bude konat v termínu 3.7. – 7.7. 2023.

Těšit se na vás budeme ve stejné sestavě jako v loňském roce a to Verča, Soni a Míša.

Cena: 2000kč  (zahrnuje obědy, pitný režim, vstupy, dopravu, dobroty, batikovaná táborová trika)

Čas konání: denně od 8:00- 16:00 (v případě pozdějšího návratu z výletu budou rodiče včas informováni)

Těšit se můžete na týden plný zábavy a dobrodružství, chceme vykouzlit úsměvy na všech tvářích.

Plánujeme: Zoo Plzeň, Jump Aréna Cheb, popř. lanové centrum Cheb, výlet na miniatury v Mariánských Lázních nebo výlet na Ameriku ve Františkových Lázních, zážitkový program na zámku Kynžvart, návštěva statku Bernard s vyráběním a na závěr sportovní aktivita v podání bowlingového turnaje.