PŘÍPRAVY NA JARMARK

image_print

Čekala nás veliká událost dne 18.5.2023, a to školní jarmark. Připravovali jsme se na vystoupení. Již v průběhu roku jsme si zkoušeli taneční kroky i po našich dlouhých chodbách cestou z hodin Tv. Naučili jsme se Kalamajku, mazurku Měla babka a polku Kdyby byl Bavorov. Chtěli jsme si vydělat také pár peněz na výlet, pustili jsme se tedy také do výroby zboží. Ušili jsme stonožky. Někteří drželi jehlu poprvé, ale zvládli to všichni.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.