První zvonění

image_print

Letošní školní rok začal pro naše prvňáčky již tradiční akcí – Prvním zvoněním. Celý program zahájily žákyně naší školy, které si pod vedením paní učitelky Mgr. Gabriely Vodárkové připravily vystoupení Street Dance. Přivítání mezi opravdové školáky proběhlo před hlavním vchodem do naší školy, akce se tedy mohli zúčastnit rodiče a další rodinní příslušníci. Nové prvňáčky přivítal ředitel školy Mgr. Vladimír Vlček společně se zástupci města Sokolov Mgr. Ladislavem Sedláčkem a Ing. Barborou Bardonovou, kteří s třídními učitelkami předali školáčkům dárky od města Sokolov. 

Noví žáčci tak společně s paní učitelkami zahájili první den za zvuku zvonečku, který symbolicky odstartoval jejich školní docházku.

Akce se zúčastnili i naši nejmenší – děti z přípravné třídy. Jsme moc rádi, že vás tu máme. Ať se vám u nás líbí!

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.