První zvonění

image_print

Letošní školní rok začal pro naše prvňáčky již tradičně před hlavním vchodem do naší školy. Nové školáčky přivítal ředitel školy Mgr. Vladimír Vlček společně se zástupcem města Sokolov Ing. Michaelem Rundem. Žáčkům byly předány drobné dárky, pamětní medaile a listy. Program obohatily žákyně naší školy, které si pod vedením paní učitelky Mgr. Gabriely Vodárkové připravily krátké taneční vystoupení.

Noví žáčci společně s paní učitelkami zahájili první den za zvuku zvonečku, který symbolicky odstartoval jejich školní docházku. Akce se zúčastnily i děti z přípravné třídy. Jsme moc rádi, že vás tu máme. Ať se vám u nás líbí!

Přejeme všem úspěšný start😀.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.