PT-A a PT-B Vanilkové rohlíčky

image_print

Celý týden jsme se těšili, že si sami upečeme vanilkové rohlíčky. Zprvu nám to moc nešlo, protože se těsto drolilo a rohlíčky nám nedržely tvar. Nevzdali jsme se a nakonec byly plné dva plechy krásně vymodelovaných rohlíčků. Poctivě jsme hlídali u trouby, aby se nám nic nespálilo. Po mírném vychladnutí nastalo obalování a vůbec nám nevadilo, že se některý rohlíček zlomil. Dvanáct malých pekařů mohlo hned ochutnat. Byly voňavé, dobré, jen jsme se olizovali. 🙂

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.