PT-A Ranní hry

image_print

Při přípravě na vstup dítěte do školy jsou důležité hry. Předškoláci začínají svůj den půlhodinkou hraní. Od počátku se děti učí hry, které rozvíjí jejich hrubou a jemnou motoriku, smyslové vnímání a paměť, sluchové vnímání, hmat, základní matematické představy, časovou posloupnost, řeč, myšlení a logiku. Děti se učí hrát hry jako je Člověče nezlob se, Kloboučku hop, Domino, Pexeso, Pexetrio, využívají všech stavebnic, magnetických tabulek, skládaček. Ranní půlhodinka je zábavná, ale uteče až moc rychle.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.