PT-A Soutěž ve sběru kaštanů

image_print

Volně žijící zvířata, která si v zimě pochutnají na kaštanech, se nemusí bát, že je nebudou mít . Pustili jsme se do sbírání kaštanů a třídní soutěže, kdo nasbírá nejvíc. První úlovek byl společný, to jsme se vydali na sbírání pod jírovci v blízkém okolí školy. Několik kaštanů jsme si však nechali pro výtvarné činnosti a první bylo modelování šneků. Moc nás to bavilo a povedlo se. Kdo získá prvenství v soutěži, se může těšit na zaslouženou odměnu a diplom.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.