PT-A Týden psychologie

image_print

Náš týden psychologie začal ráno kreslením na stírací tabulku. Děti měly nakreslit značky pro emoce, které znají. Během dne k nám přišla paní psycholožka O. Pisotska a o emocích jsme si povídali dál. Některé jsme nakreslili, jiné zahráli a důležitý poznatek byl, jak se zbavit těch špatných.

Každé dítě nakonec dostalo „Národní osvědčení badatelů“ jako potvrzení, že odhalilo všech deset hlavních objevů týkajících se emocí. V závěru dne jsme si základní obrázky emocí nakreslili na barevný semafor.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.